Yeniden Merhaba

yeniden merhaba

 

Merhaba

Çok uzun zamandır bir şeyler yazmıyordum. Aslında yazacak çok şey vardı ama ben zaman bulup da yazamıyordum. Tabii bu geçen zamanda hayatımızda çok fazla değişiklik oldu. Yaşadığımız yer değişti, benim işim değişti. Sonra ailemize 1 kişi daha büyüdü 🙂 Tabii bu zaman zarfında seyahat olayına çok fazla giremedik. Hem ülkenin bulunduğu ekonomik durum hem de bizim aileye eklenen birey yüzünden biraz planlarımızı ertelemek zorunda kaldık diyebiliriz. Aslında biraz da yeşil pasaportun bize verilişini bekliyoruz. Eşimden doğru muhtemelen Şubat 2020 tarihinde bizde artık yeşilleneceğiz. Yeşil pasaportumuzu aldıktan sonra vize sorunu ortadan kalkacağı için daha rahat hareket edebileceğimizi düşünüyorum. Ayrıca ailemizin yeni bireyi o tarihe kadar biraz daha büyüyeceği için, daha kolay planlar yapabileceğimizi düşünüyorum.

Tabii yeşil pasaportu aldıktan sonra aslında hep istediğim araba ile Yunanistan’a gitmek var. Birde büyük oğluma verdiğim Fransa Disneyland sözü… İlk olarak iki planımı gerçekleştirmek istiyorum. Her zaman gitmek istediğim bir yer ise Japonya… Şu Dolar-Euro,kurunda Japonya uçak biletleri fiyatlarından dolayı zor gibi görünüyor. Çünkü Japonya’ya giderken Hong Kong ve Singapur’u da görmek istiyorum ne yalan söyleyeyim. Bu planım ise biraz zaman sonra olacak bir plan gibi görünüyor şu sıralar…

Burada bir şeyler yazamasam da resim çekip instagram da yayınlamayı sürdürüyorum. Bazen araştırırken bulduğum ucuz biletleri de paylaşıyorum. Eğer takip ederseniz belki işinize yarayan uygun biletlere denk gelebilirsiniz. Instagram hesabımı yan taraftan yada  buradan takip edebilirsiniz. Normal de bir facebook hesabımızda var ama instagram bana daha kullanışlı geldiğinden dolayı instagram kullanmayı tercih ediyorum.

Tabii geçen zamanda rotasizgezgin de normal olarak eski kalmıştı. Yeni bir bulut sunucuya taşıyıp, yeni bir panel üstüne yeniden kurup tüm güncellemelerini yaptım. Muhtemelen eskiden olan aksaklıklar bu sunucu üstünde olmayacak diye düşünüyorum. 

Malum bugun Ramazan’ın son günü… Şimdiden Ramazan Bayramınızı en içten dileklerimizle kutlarız.

Diğer bir yazıda görüşmek dileğiyle…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.