Turna.com- Ucuz biletin adresi

turna-logo-544x180_upxe8x

merhaba

bugün size sevdiğim bir uçak bileti sitesinden bahsedeceğim. Başlıktan anladığınız gibi turna.com dan bahsediyorum. Turna.com uçak bileti satan bir site… Fakat bazı özellikleri yüzünden diğer sitelerden kendisini farklı kılıyor. Benim en sevdiğim özelliği kredi kartınızdaki puanlarınızı bu sitede turna puana çevirebilmeniz. Turna puanlarla bedavaya uçak bileti alınabiliyor. Özellikle bankaların süreli verdikleri puanlarımı buraya ekliyorum. Zaman zaman farklı havayollarının kampanyaları oluyor. Genelde turna.com için özel yapılan kampanyalardan yararlanılarak ucuz ve bedava uçak bileti sahibi olunabiliyor. Hatta satın aldığınız biletlerden ekstra puan topluyorsunuz. Mesela şu an Turk Havayolları’nın düzenlemiş olduğu kampana ile İtalya gidiş-dönüş uçak biletleri ortalama 300 TL civarında. Tabii ki uçak biletinizi şimdi alıp Şubat 2017 ‘de uçmanız gerekiyor. Bu gibi kampanyaları takip ederek ucuz uçak bileti sahibi olabilirsiniz. Ayrıca size grafiklerle ay içinde hangi günlerde gideceğiniz lokasyonun en ucuz biletine sahip olabileceğinizi gösteriyor. Arayüz kullanımı çok kolay. Kendi içinde farklı üye segmentleri var. Bilet aldıkça yükseliyorsunuz. Yükseldikçe daha fazla puan kazanmaya başlıyorsunuz. Aşağıdaki resimde üyelikler ve özelliklerini görebilirsiniz.

ucak-bileti-fiyatlari-turna

Ben bu yazıyı yazarken yeni bir kampanya haberi geldi. Bora Jet yurtiçi uçuşlarında turna.com müşterilerine %35 indirim uyguluyor. Bu gibi haftalık kampanyalardan ucuz uçak bileti yakalamak mümkün.

Bir güzel avantajı da eğer Bonus kart sahibiyseniz biletlerinizi vade farksız 2 taksit ile alabiliyorsunuz. Diğer kredi kartlarında vade farklı ödeyerek 9 taksite kadar bölebiliyorsunuz. Geçerli olan kredi kartları ise World, Bonus, Axess, Maximum, Paraf, Cardfinans. Siteden nakit olarak bilet alamıyorsunuz. Her işlem online olarak gerçekliştiği için kredi kartı, sanalkart yada bankamatik kartı kullanmak zorundasınız. Ayrıca 3D güvenlik yönteminiz açık olması gerekiyor. Eğer açık değilse siten bilet alamıyorsunuz. Mesela İş Bankası’ nın tahsis ettiği business kredi kartında 3d güvenlik özelliği olmadığı için bu siteden bilet alamıyorsunuz. Düşünüldüğünde aslında 3D güvenlik özelliği çok çok iyi bir koruma sistemi fakat bazı bankaların bu özelliği kredi kartlarına uygulamadığında bu gibi sitelerde sıkıntıya düşülebiliyor.

Bence bilet almadan turna.com a uğramakta fayda var. Ayrıca blog sayfasında size güzel bilgiler verebiliyor.

Not :

turna.com ile uzaktan yakında bir ilgim yoktur. Bu yazı sadece bilgilendirme amacıyla yazılmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.